Ja i mój Brat

14 stycznia 2018- 26. Finał WOŚP. Gramy w Polsce i na całym świecie

26. Finał WOŚP Gramy w Polsce i na całym świecie
14 stycznia 2018 r. odbędzie się 26. Finał WOŚP jego celem będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
 
43eb4ea115.jpeg
 
"Siema!" Dobro ma to do siebie, że lubi, kiedy gra się razem. Ja gram z nimi. WOŚP - dzięki, że gracie dla innych. Dobro zawsze wraca. <3
Nasze dzieci korzystały ze sprzętu zakupionego przez WOŚP jesteśmy bardzo wdzięczni Jurkowi, całej akcji i wszystkim Pomagaczom zaangażowanym w pomaganie innym.
 
Ponad 100 cyklerów, czyli aparatów do domowej dializy otrzewnowej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała chorym z przewlekłą niewydolnością nerek. Z pomocą tego urządzenia Piotr w 2006 r. mógł być pół roku dializowany sam, we własnym domu, w czasie snu. Dializy otrzewnowe trwały 12 godzin codziennie. Dzięki temu urządzeniu Piotr mógł chodzić codziennie do szkoły. Cykler wymienia w jamie otrzewnowej płyn dializacyjny, z którym usuwane są zbyteczne, trujące dla chorego produkty przemiany materii. Ania dzięki WOŚP miała zbadany słuch zaraz po urodzenie i wykryto u niej niedosłuch.
 

Mając pełną świadomość, że Jurek Owsiak otrzymuje pensję z fundacji WOŚP, wiedząc, że część pieniędzy idzie na przystanek Woodstock, podejrzewając, że być może w gronie wolontariuszy, mogą znaleźć się też osoby nieuczciwe, które nie rzetelnie mogą się rozliczać ze zbiórki to  my i tak, jak co roku dorzucimy się do zbiórki, bo mamy też świadomość, że w każdym szpitalu w Polsce jest kilka urządzeń z naklejką ,,zakupione przez WOŚP,, i z tych urządzeń korzystały wszystkie nasze dzieci i dzieci naszych znajomych także. Pamiętajmy, życie jest nieprzewidywalne. Wy też możecie potrzebować sprzętu WOŚP.

Wznieśmy się ponad spory na temat powstałej 26 lat temu inicjatywy niesienia pomocy, której autorem jest Jurek Owsiak i wrzućmy pieniądze do puszki z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wierząc w słuszność sprawy oraz w to, że nie ma na świecie drugiego takiego kraju, który o godzinie 20 każdego roku ze wzruszeniem czeka na "światełko do nieba".Bądźmy mimo wszystko poza podziałami, ponad różnicami!

 
 
Bądźmy mimo wszystko poza podziałami, ponad różnicami! Spotykamy się wspólnie już od ćwierćwiecza, by jak zawsze grać RAZEM we wspólnej sprawie! Czyńmy dobro. Pomaganie ma MOC

Trza szukać dobra. Trzeba zobaczyć, że inni robią dobro i trzeba to popierać. Dobro trzeba wspierać.

PS. !
 
Prosimy nie wysyłajcie, rozsyłajcie po znajomych serduszek "Orkiestry" na Fb.  Pobijanie rekordów wysyłania serduszek niczemu dobremu nie służy, nikomu w niczym nie pomoże tylko zabierze Wam Wasz cenny czas. Jak ktoś chce komuś pomóc, to lepiej to zrobić realnie - wobec drugiego człowieka, a nie klikając serduszka, bo to zwykły łańcuszek. Nie rozsiewajmy spamu. Motywem działania łańcuszków jest przechwycenie adresów mailowych rzeczywistych i aktywnych użytkowników Facebooka przez firmy zajmujące się masowym rozsyłaniem niezamawianych informacji reklamowych. Powszechnie zalecanym działaniem w przypadku otrzymania wiadomości łańcuszka jest jego usunięcie i nieprzesyłanie go dalej. Jeżeli nie chcecie, aby ktoś przechwycił konta Wasze i Waszych znajomych, jeżeli wkurzacie się na olbrzymie ilości reklam zapychające Wasze konta pocztowe, nie wysyłajcie łańcuszków. Realna pomoc to przekazanie darowizny na WOŚP lub na jakiś inny dobroczynny cel (np. 1%, darowiznę na subkonto chorego dziecka) - to zdecydowanie lepszy efekt pomagania potrzebującym.
 
Szkoda marnować swój cenny czas na przesyłanie łańcuszków lepiej w tym czasie porozmawiać z kimś, pocieszyć, doradzić, pośmiać się czy pomodlić się w czyjejś intencji. Jeśli chcesz rozpocząć Nowy Rok dobrym uczynkiem - wesprzyj np. WOŚP na pomagam.
Każda wpłata ma sens i cel: pomaga realizować Fundacji WOŚP ratować życie chorych osób, działać na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.


#PomaganieMaMoc #WOŚP #RazemCzyńmyDobro #Stopłańcuszkom #NieWysyłajmyŁańcuszków #WysyłającSpamNiePomagamy #WyrównywanieSznsWLeczeniuNoworodków ##WOŚP