Ja i mój Brat

XXI Światowe Igrzyska po Transplanta

XXI XXI Światowe Igrzyska dla Osób po Transplantacji w Maladze, w Hiszpanii

XXI Światowe Igrzyska dla Osób po Transplantacji w Maladze
 
 
„Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”
św. Jan Paweł II.
 
"Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym jaki dystans musiałaś przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteś stamtąd gdzie byłaś.”
„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”
 
“Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.” Eleanor Roosevelt
“Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.”
Siostra Mary Lauretta
“Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.”
Oprah Winfrey
„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…”
Marie Curie- Skłodowska
 
 
 
XXI Światowe Igrzyska dla Osób po Transplantacji w Maladze,
w Hiszpanii są już historią. W zawodach wzięło udział w sumie 2.214 zawodników, sportowców po transplantacji z 52 krajów. Stany Zjednoczone reprezentowało 300 sportowców po transplantacji w tym 50 pływaków. Wielka Brytania i Irlandia  zdobyła 150 medali złotych, 90 srebrnych i 104 brązowe, w sumie razem 360 medali.
 
Polskę reprezentowała grupa 21 sportowców po przeszczepieniu: 20 wspaniałych sportowców dorosłych i jedno dziecko Hania. Nasi  reprezentanci zdobyli razem 32 medale (taka informacja jest na stronie www #WTGMalaga2017) w tym 6 złotych, 16 srebrnych i 10 brązowych w sumie Polska zajęła 20 miejsce w klasyfikacji medalowej w takich dyscyplinach, jak lekka atletyka, pływanie, tenis ziemny i dart.
 
Jeszcze nigdy z igrzysk światowych nasi zawodnicy nie przywieźli tylu cennych krążków! Team managerem polskiej reprezentacji był profesor Andrzej Chmura i Krystyna Murdzek. Na podium stawali: Andrzej Haj, Wioletta Kimla, Marek Stelęgowski, Damian Królewicz, Dawid Zimkowski, Krystyna Murdzek, Agnieszka Miczyńska, Jakub Janczewski, Andrzej Lewandowski, Krzysztof Górski, Piotr Brejnak, Anna Abramczyk-Dobrzyńska, Piotr Chojnacki, Robert Serejko, Jan Stępniak oraz Hanna Szymkowiak. Wielkie gratulacje dla wszystkich biorących czynny udział w XXI Światowych Igrzyskach po Transplantacji.Wszyscy uczestnicy po transplantacji są zwycięzcami mają bezcenny skarb cenniejszy od złotego medalu, pucharu, złota, srebra, brązu,czy też drogocennych kamieni... mają Nowe Życie. Mogą każdego dnia , każdej chwili wszystko zmienić, działać, podejmować kolejne wyzwania, mieć pasje, kochać i dać miłość i dobroć innym...żyć, crlrbrować i cieszyć się życiem. <3
 
"Zwycięstwo jest rzeczą ważną, lecz najważniejszy jest udział w walce." Autor: Dave Weinbaum
 
Wielki tydzień rywalizacji sportowców po transplantacji już za nami.
 
 
 
 
 #WtgMálaga2017 to już historia. #Gratulacje#teamPSST nasza #ReprezentacjaPolski🇵🇱 zajęła w klasyfikacji ogólnej 20 miejsce zdobywając:
🥇 6 złotych medali
🥈 16 srebrnych medali
🥉 10 brązowych medali
Gratulacje dla wszystkich!!!
 
Teraz zasłużony odpoczynek a potem czas podjąć następne wyzwanie, które w najbliższym czasie już czeka na Ciebie i na mnie też. Samo życie. Nowe Życie jest wyjątkowe pod każdym względem! :)