Ja i mój Brat

Ankieta dla rodziców dzieci z zespołem Downa - pilne!

Ankieta w/s analizy rodziców dzieci z zespołem Downa - pilne!

 

W świecie postmodernizmu, w którym coraz bardziej odczuwamy brak obiektywizmu czy "prawdy absolutnej", być może zrodzi się w nas pewna potrzeba, aby o tematach ważnych!, dotykających zdrowia, leczenia, terapii, wsparcia mówić i edukować w oparciu o rzetelne, publikowane badania naukowe.
Zachęcam do wsparcia badań dr Agnieszka Kossowska

Koleżanka, matka dziecka niepełnosprawnego robi badania i prosiła mnie o wstawienie i polecenie Wam jej ankiety skierowanej dla rodziców dzieci z zespołem Downa 

Ankieta dla rodziców dzieci z zespołem Downa


W ankiecie tej chodzi o analizę rodziców dzieci z zespołem Downa, koleżanka ma już 40 ankiet ale to za mało, żeby dane były miarodajne musi być ponad 100.


Koleżanka zaproponowała, że mogłaby przygotować analizę naszego środowiska, może przyjechać na Konferencję naszą i na niej przedstawić wyniki wstępne a potem przygotować szczegółową analizę rodziców dzieci z zespołem Downa w formie raportu dla naszego środowiska na temat rodziców dzieci z zespołem Downa. By to zrobić musi mieć dane. Mówi się tyle o rodzicach dzieci niepełnosprawnych a w dalszym ciągu nie uwzględnia się naszych potrzeb, bez zaopiekowania nasze dzieci nie mają szans na szczęśliwe życie...bo jak? Odpowiedzcie czy dajecie sobie radę ze sobą...? Trzeba koniecznie zawalczyć o zagwarantowanie pomocy nam rodzicom. Proszę pomóżcie jej, sobie i nam wszystkim.

My rodzice dziecka, dzieci niepełnosprawnych też jesteśmy ważni.

Z góry dziękuję w imieniu swoim i Agnieszki . :)