Ja i mój Brat

Prawdziwie bezcenny skarb to taki, który chcesz z dumą pokazać światu, a nie zakopać w zie

 

"To że jesteś sobą to błogosławieństwo. To że jesteś sobą to jest cud. Bycie sobą wystarczy. Bycie sobą to podpis duszy”.
- Panache Desai
 
"Każdy człowiek, jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata" ...Uczymy się czegoś, od każdego człowieka, który pojawia się w naszym życiu. Niektóre lekcje są pełne bólu, inne są bezbolesne, ale wszystkie są ważne, potrzebne, cenne.
 
Każdy jest inny. Wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy sobie nawzajem potrzebni do szczęścia. Życie jest prawem każdego człowieka. Nie jest specjalnym przywilejem dla szczęściarzy, planowanych i idealnych.
 
1959279_782292728448382_2715028627447912698_n (1).jpg
 
"Kiedy twoje oczy są inne, cały świat jest inny, ponieważ nie chodzi o świat, lecz o twój sposób patrzenia. Chodzi o twoje podejście do świata - twoje nastawienie jest twoim światem" Osho
 
 
 1896796_782293211781667_2259925944071803997_n.jpg
Anna Julijka <3
 
Nasza przeurocza i najpiękniejsza na świecie córeczka <3"Prawdziwie bezcenny skarb to taki, który chcesz z dumą pokazać światu, a nie zakopać w ziemi"

 

Dzisiaj” dziękczynnym hymnem życia.

Powierz Panu swą drogę, zaufaj Mu, a On sam będzie działał

(Ps 37,5)

"Wiele spośród rzeczy, które możesz policzyć, nie liczą się. Wiele z tych, których policzyć nie można, naprawdę się liczą."

Albert Einstein

Wiedz, że możesz uczynić każde „dzisiaj” świętem swojego życia..świętem miłości..bo nie ma życia bez miłości..bo miłość to życie!

Uczyń każde „dzisiaj” dziękczynnym hymnem życia..wiedząc całą sobą.. co jest w Twym życiu ważne?

Napełnij się wdzięcznością za łyk świeżej wody i za chleb codzienny!

Spójrz komuś głęboko w oczy i powiedz dziękuję, że wzbogaca Twe życie, choćby najskromniejsze!

Nie ma skromnego życia, jeżeli możemy w nim kochać i czuć się kochanym, jeśli wiemy , że uczyniliśmy choćby małe dobro, ale z wielką radością!

Jakim błogosławieństwem jest każda chwila, gdy możemy ją z kimś dzielić, gdy możemy coś z siebie dać i cieszyć się sobą nawzajem!

Powiedzieć samemu życiu dziękuję, za wszystko co w sobie niesie…za piękno przeżywania Boga i Człowieka, za cud istnienia Ciebie i mnie, i wspólne drogi, które, Bóg sprawił, że się spotkały…

Za podmuch wiatru i promienie słońca i noc księżycową, w której spokojnie śpisz w swoim własnym łóżku….nie widząc nawet, że Aniołowie kołyszą twoje sny!

Tyle niedostrzeżonych niezwykłości przemyka codziennie przez nasze życie!

Nie myślimy o nich … z jakiegoś niewyjaśnionego powodu, przyjęliśmy za pewnik, że się nam należą….a przecież tak naprawdę nic do nas nie należy.. NIC! Wszystko co otrzymujemy jest darem…

Uświadomienie sobie tego faktu jest życiową mądrością…jest sztuką bycia „wiecznym dzieckiem wszechświata” zachwyconym życiem!

Bądźmy wiecznymi dziećmi wszechświata! …zachwyconymi życiem w każdej jego chwili, w każdym „dzisiaj”!

W zachwycie serca nad „dzisiaj”, które trwa!